Wielkanocne dekoracje stołu 0
Wielkanocne dekoracje stołu

Święta wielkiej nocy, to rodzinne święta. W trakcie ich trwania spędzamy przy stole całkiem sporo czasu. Świąteczne dekoracje na wielkanocnym stole umilą nam ten czas. Im bliżej do świąt, tym ich klimat będzie co raz bardziej wyczuwalny. Warto zadbać, aby posiłki spożywane przy świątecznym stole miały wyjątkową oprawę.

czytaj całość »
Trendy w aranżacjach wnętrz 2018 1
Trendy w aranżacjach wnętrz 2018

Moda jest ważną częścią Twojego życia, a Ty lubisz zaskakiwać znajomymi nowymi, nietypowymi połączeniami? Z pewnością zainteresują Cię więc najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz. Moda wiąże się bowiem nie tylko z tym, co na siebie wkładasz, ale również innymi sferami życia. 

czytaj całość »
Tkaniny idealne na jesień i zimę 1
Tkaniny idealne na jesień i zimę

Wraz z nadejściem jesieni oraz następującej po niej zimy, następuje zmiana trendów, zarówno w modzie, jak i aranżacji wnętrz. Zmieniają się więc również tkaniny, z których można wytworzyć produkty z wymienionych dziedzin. Jakie tkaniny królują tego jesienno-zimowego sezonu? Przekonajcie się.

czytaj całość »
4 sposoby na minimalistyczne wnętrze 1
4 sposoby na minimalistyczne wnętrze

Czasami mniej, znaczy więcej. Minimalistyczne wnętrze wpływa na samopoczucie – pozwala Ci skupić się na pracy oraz życiu prywatnym oraz sprawia, że łatwiej jest Ci skoncentrować się na byciu tu i teraz, poprzez ograniczenie rozpraszających uwagę kolorów i niepotrzebnych akcesoriów.

czytaj całość »
Chmura tagów
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony