opis_kategorii[71]

Firanki gotowe szyte na taśmie marszczącej

Salon czy główny pokój w mieszkaniu stanowi miejsce gdzie przyjmuje się gości, gdzie domownicy spędzają wolny czas i spotykają się na wspólnym posiłku. Dlatego też szczególnie ważnym elementem dekoracji wnętrza jest aranżacja okna. Podstawowym elementem dekoracji okien są firany, które dbają o przyciemnienie pomieszczenia. Piękne marszczone firanki nie tylko osłaniają przed słońcem, lecz także przed wzrokiem przechodniów, jeśli mamy duże okna balkonowe na parterze.

Aby ciekawie przysłonić okno mamy do wyboru firanki gotowe szyte na taśmie marszczącej, firanki szyte na przelotkach lub firanki żakardowe. Klienci, którzy zechcą sami uszyć firany do salonu lub potrzebują firan o innych wymiarach, znajdą w naszym sklepie szeroki asortyment firan na metry, jak również taśmy marszczące, lamówki, gipiury oraz wiele ozdób do dekoracji firan jak ozdobna pasmanteria, przelotki, rozety, haczyki i klamerki oraz inne ozdoby.

Zalety firan gotowych szytych na taśmie marszczącej

Firanki gotowe szyte na taśmie marszczonej stanowią wygodny sposób przesłonięcia okna, gdyż są one gotowe do zawieszenia na żabkach lub agrafkach. Firanki szyte na taśmie marszczonej można szybko i bez większego wysiłku zamontować na oknie. Taśma marszcząca firanek ułatwia uformowanie pięknych i równych fałd na firankach, dzięki czemu pomieszczenie zyskuje na elegancji.

Odpowiedni materiał na dekoracje okna w salonie

W naszym sklepie oferowane są firanki gotowe szyte na taśmie marszczonej w kolorach białym i kremowym. W ofercie znajdują się firanki gotowe o długości 160 cm, przeznaczone na tradycyjne okna, jak i firanki o długości 250 cm przeznaczone na okna balkonowe. Firanki uszyte są z lekkiego i zwiewnego woalu, który można z łatwością uprać i uprasować.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony