Sposoby dostawy i płatności

Sposoby dostawy

Zrób zakupy w sklepie internetowym decortina.pl, a zamówienie zostanie dostarczone bezpośrednio na podany adres lub do wybranego Paczkomatu. Minimalna wartość zamówienia wynosi 50 PLN.

Uwaga: dostawa ze sklepu internetowego decortina.pl możliwa jest wyłącznie na terenie Polski.

Koszty dostawy

Tytułem kosztów dostawy pobieramy opłatę za dostarczenie zamówienia w wysokości:

 • 9,90 PLN przy płatności przelewem bankowym, kartą kredytową lub przelewem natychmiastowym, niezależnie od sposobu dostawy
 • 14,90 PLN przy płatności za pobraniem, wybierając dostawę za pośrednictwem kuriera DPD

Czas dostawy

Czas dostawy na podany w zamówieniu adres w normalnym toku czynności będzie wynosił od trzech do siedmiu dni roboczych od chwili przyjęcia zamówienia.

Sposoby dostawy

Na terenie Polski zapewniamy następujące formy dostawy:

 • Przesyłka kurierska - dostawa do 2 dni roboczych od wysyłki na podany w zamówieniu adres
 • Paczkomaty 24/7 - dostawa do 2 dni roboczych od wysyłki do wybranego Paczkomatu InPost

Adres dostawy a adres na rachunku

Podczas składania zamówienia możesz podać inny adres dostawy niż adres na rachunku. Adres dostawy potrzebny jest w celu realizacji wysyłki.

Sposoby płatności

Przedpłata przelewem tradycyjnym

Przedpłata przelewem bankowym - prosto i wygodnie. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail, która zawierać będzie wszystkie istotne informacje niezbędne do dokonania przelewu.

Proszę przelać należną sumę w ciągu 5 dni na następujące konto bankowe:

 • Odbiorca: Decortina.pl
 • Bank: ING Bank Śląski
 • Nr rachunku bankowego: 25 1050 1445 1000 0091 3258 1217
 • IBAN: PL 25 1050 1445 1000 0091 3258 1217
 • Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. Dla każdego nowego zamówienia należy dokonać nowego przelewu.

Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po wpłynięciu płatności na nasze konto.

Płatność za pobraniem

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki. W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto podane na formularzu zwrotnym.

Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po potwierdzeniu zamówienia płatnego za pobraniem.

Płatność kartą kredytową

Sklep internetowy decortina.pl akceptuje karty kredytowe Visa i MasterCard.

Twoje konto karty kredytowej zostanie obciążone dopiero po wysłaniu towaru. Do czasu wydania zamówienia kwota rachunku zostanie tylko zarezerwowana, proces ten nazywa się także autoryzacją. W przypadku odesłania towaru, bezpośrednio po zaksięgowaniu zwrotu w naszym centrum logistycznym, zwrócimy kwotę zakupu na konto Twojej karty kredytowej.

Należy zwrócić uwagę, że czas zapisania kwoty na dobro konta karty kredytowej lub konta bankowego zależy od instytucji kredytowej i podlega umowie zawartej przez Ciebie z tymi instytucjami. Więcej informacji może udzielić Twoja instytucja kredytowa.

Oto ważne informacje na temat bezpieczeństwa:

 • W przypadku nieupoważnionego wykorzystania karty kredytowej istnieje możliwość złożenia reklamacji w Twoim banku.
 • Aby zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo i optymalną ochronę Twoich danych osobowych, całość obszaru kasy sklepu internetowego decortina.pl wyposażona jest w najnowocześniejszą technologię zabezpieczającą (szyfrowanie SSL).
 • Aby dodatkowo zabezpieczyć transakcje internetowe, wymagamy podania numeru kontrolnego umieszczonego na karcie kredytowej (numer CVC2 lub CVV2). Numery te nie są zapisane na pasku magnetycznym Twojej karty i nie są zarejestrowane podczas potwierdzenia płatności.
 • W przypadku kart Visa i MasterCard trzycyfrowy numer kontrolny znajduje się po prawej stronie na pasku podpisu, obok ew. powtórzonego numeru karty kredytowej.

Płatność przelewem natychmiastowym

Ta metoda płatności pozwoli Ci szybko i bezpiecznie regulować należności za zakupy w sklepie internetowym decortina.pl.

 • Bezpieczeństwo: Wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.
 • Prostota: W ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, możesz przekazać dowolną kwotę na konto sklepu internetowego. Wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb.
 • Szybkość: Najszybciej zapłacisz, jeśli wybierzesz jeden z e-przelewów. Przeniesiemy Cię prosto do Twojego banku, gdzie zlecisz wpłatę on-line. Jeśli wybierzesz pozostałe przelewy, przygotujemy dla Ciebie niezbędne dane i pokażemy jak zapłacić.

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony